به فروشگاه ، های مد خوش آمدید

راهنمای تعیین سایز به هنگام خرید اینترنتی

يكي از بزرگ ترين و چالش برانگيزترين مسائل خريد اينترنتي پوشاك و لباس زنانه ، روش تعيين سايز مي باشد. از آنجايي كه مانتو ، لباس مجلسي و ... با قواره هاي استانداردی دوخته مي شوند ، مشتريان مي توانند با خيال آسوده نسبت به ثبت سفارش خود اقدام نمايند.

خاطر نشان مي كنيم كه ممكن است سايز اندامی بانوان در گذر زمان تغيير كرده باشد و خود از آن بي اطلاع باشند. بنابراين جدا تاكيد داريم به هر آن چه كه تا امروز مي خريديد اكتفا نكنيد و از طريق جدول استاندارد تعيين سايز ، ابتدا سايز اندامي خود را تعيين كرده سپس نسبت به ثبت نهايي سفارش خود اقدام نمايند. در این مقاله راهنمای تعیین سایز به هنگام خرید اینترنتی برای شما شرح داده می شود. با ما همراه باشید.

روش تعيين سايز به صورت خلاصه در زير آورده شده است

1- شما به يك عدد متر خياطي نياز داريد.

2- در حالت ايستاده اقدام به اندازه گيري اندام خود كنيد.

3- متناسب با شكل موجود در تصوير دور باسن ، دور سينه و دور كمر خود را سانت بزنيد. در اين مرحله متر نبايد خيلي تنگ و يا خيلي گشاد گذاشته شود. بايد متر را بتوان در سطح بدن چرخاند در عين حال نبايد انگشت يك كودك از آن عبور نمايد.

4- اندازه های خود را دقيق يادداشت نماييد.

5- در آخرين مرحله ، اندازه های خود را با اندازه های موجود در جدول تطبيق نماييد و سايز نهايي خود را تعيين نماييد.

 

توجه

دور ناف را با دور كمر اشتباه نگيريد. منظور از دور كمر، محلي است كه آرنج با بدن تماس پيدا مي كند.

پيشنهاد می شود قبل از ثبت هر سفارش ، اين مراحل را تكرار نماييد.

منظور از دور باسن  و دور سينه برجسته ترين قسمت از همان ناحيه است.

در صورتي كه عادت به پوشيدن گن و يا لباس زير خاصي هستيد، لطفا ابتدا همان را به تن كرده سپس نسبت به تعيين سايز خود اقدام نماييد.

 در صورتي كه بين بخش هاي مختلف سايز بدني شما اختلاف زيادي وجود دارد (مثلا دور باسن 38 را نشان دهد و دور سينه 40 را نشان دهد)، پيشنهاد مي شو بسته به مدل لباس بزرگ ترين اندازه را ملاك سايزي خود قرار دهيد و در صورت نياز بخش بزرگ تر را درزگيري خياطي ساده انجام دهيد.

گرمسار،میدان شهدا،مجتمع صدف،واحد5
راه ارتباطی
09302430614 - 09106749929
با ما تماس بگیرید
شنبه - چهارشنبه 8 الی 17
پنجشنبه و جمعه تعطیل